Cennik 2024

Realizacja Usług na Najwyższym Poziomie

🕒 Szybka i Profesjonalna Realizacja 🕒
Jesteśmy dumni z naszego niezrównanego podejścia do realizacji usług. Wiemy, że czas to cenny zasób, dlatego działamy szybko i sprawnie, abyś mógł kontynuować swoje projekty bez zbędnego opóźnienia.

🔥 Świadectwa Charakterystyki Energetycznej i Kosztorysy w Mgnieniu Oka 🔥
W przypadku Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków i kosztorysów, nie tracisz czasu. Gwarantujemy dostarczenie opracowań nawet w imponującym czasie do 48 godzin od momentu otrzymania dokumentacji. To oznacza, że możesz być pewien, że Twoje projekty idą naprzód bez opóźnień.

📜 Bez Stresu i Bez Konieczności Znania Się na Budownictwie 📜
Nie musisz być ekspertem z dziedziny budownictwa, ponieważ my już się na tym znamy. Nasza wiedza, doświadczenie i pasja do pracy pozwoliły nam zyskać zaufanie wielu klientów. Dla Ciebie to oznacza, że możesz spokojnie powierzyć nam wszelkie formalności, wiedząc, że są w rękach profesjonalistów.


Świadectrwa charakterystyki energetycznej budynków i Audyty Energetyczne

Nadzory budowlane

 • Kalkulacja indywidualna od 1% wartości nadzorowanych robótPełnienie funkcji Inspektora nadzoru Inwestorskiego
  Kalkulacja kosztu obsługi inwestycji pod względem pełnienia nadzoru inwestorskiego zawsze realizowana jest indywidualnie.
 • od 4000złPełnienie funkcji kierownika budowy
  Koszt pełnienia funkcji kierownika budowy zawsze wyliczany jest indywidualnie. Dla niewielkich i prostych konstrukcyjnie budynków (np. domy jednorodzinne) zaczyna się od 4000zł
 • 4-7% wartości kosztorysowej inwestycjiPełnienie funkcji inwestora zastępczego
  Zakres obowiązków inwestora zastępczego obejmuje między innymi: -opracowania projektu budowlanego i, stosownie do potrzeb, innych projektów -objęcia kierownictwa budowy przez kierownika budowy -Wybór i zapewnienie wykonawców prac budowlanych oraz dostaw niezbędnych materiałów na plac budowy. -sprawdzanie i odbiór robót budowlanych - nadzór przy realizacji inwestycji nad wszystkimi branżami -uzyskanie wszystkich wymaganych przepisami prawa decyzji administracyjnych, opinii i uzgodnień

Odbiory mieszkań i domów

Ekspertyzy i opienie techniczne

 • od 1000złOpinia Techniczna
  Koszt wykonania opracowania technicznego w formie opinii technicznej zaczyna się od 1000zł
 • od 2000złEkspertyza techniczna np. zmiana sposobu użytkowania budynku lub jego części
  Koszt wykonania opracowania technicznego w formie ekspertyzy technicznej zaczyna się od 2000zł (np za adaptacje strychu na poddasze użytkowe).
 • Legalizacja samowoli budowlanej
  Zbudowałeś lub budujesz budynek lub inny obiekt budowlany bez pozwolenia lub zgłoszenia budowy? Wybudowałeś budynek niezgodnie z projektem budowlanym lub dokonałeś przebudowy bez uzyskania stosownych pozwoleń? Koszt legalizacji będzie zależał od wielkości obiektu i zawsze jest kalkulowany indywidualnie.

Kosztorysy i inwentaryzacje budowlane

 • od 12zł/m2Inwentaryzacja budowlana
  Koszt wykonania inwentaryzacji budowlanej budynku / mieszkania zaczyna się od kwoty 12zł/m2 za podstawową inwentaryzację: -opis techniczny (informacja o tym z czego budynek jest zbudowany, jaka jest jego lokalizacja, charakterystyczne parametry) - zwymiarowane rzuty kondygnacji, - rzut dachu, - przekroje (z rzędnymi posadzek, wysokościami), - widoki elewacji, - dokumentacja fotograficzna obiektu,
 • od 12zł za pozycję kosztorysowąKosztorys budowlany
  Cena wykonania Kosztorysu budowlanego zaczyna się od kwoty 12zł za pozycję i zależy od jego formy oraz dostarczonych informacji np. przekazanej formy projektu budowlanego, czy przekazano przedmiary itd.

Budowa Budynków

 • kalkulacja indywidualnaBudowa budynku pod klucz
  Kalkulacja zawsze odbywa się na podstawie dokumentacji projektowej dostarczonej przez zamawiającego. Koszty budowy mogą się znacząco różnić ze względu na zastosowaną technologię oraz koszt wybranych materiałów wykończeniowych.
 • kalkulacja indywidualnaBudowa budynku - stan surowy
  Kalkulacja zawsze odbywa się na podstawie dokumentacji projektowej dostarczonej przez zamawiającego. Koszty budowy mogą się znacząco różnić ze względu na zastosowaną technologię
 • kalkulacja indywidualnaBudowa w formule zaprojektuj i wybuduj
  Usługa polegająca na wykonaniu projektu architektoniczno - budowlanego zgodnie z preferencjami zamawiającego. Uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz wszystkich niezbędnych formalności oraz wybudowaniu kompletnego budynku.

Obszar działania firmy

Działamy lokalnie głównie na terenie powiatów: toruński, lipnowski golubski. 
Zakres terenowy świadczenia usług został podzielony na 2 strefy:

Strefa A - obszar na terenie którego nie doliczamy kosztów dojazdu (kolor czerwony):
Obejmuje tereny wokół miast i miejscowości: Toruń, Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Brzozówka, Głogowo, Osiek nad Wisłą, Złotoria, Zawieś Wielka, Wielka Nieszawka , Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin, Zbójno, Bobrowniki, Chrostkowo, Kikół, Lipno, Tłuchowo, Wielgie, Dobrzyń nad Wisłą, Skępe, Lipno, Mochowo,

Strefa B - obszar na terenie którego  doliczamy koszty dojazdu. W pewnych przypadkach możemy też odmówić wykonania drobniejszych usług  (kolor żółty):
Obejmuje obszar całego województwa kujawsko Pomorskiego oraz część województw Mazowieckiego  i Warmińsko-Mazurskiego


Szukaj