Budowa budynków "Pod klucz" i w formule zaprojektuj wybuduj

Budowa budynków "Pod klucz" i w formule zaprojektuj wybuduj

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów budowlanych, oferując inwestorom  wyjątkowe formy prowadzenia budowy: "Pod Klucz" oraz "Zaprojektuj i Wybuduj".  Realizujemy inwestycje na terenie miasta Toruń i w regionie.
Na tej podstronie przedstawimy, czym dokładnie są te terminy i jakie korzyści niosą dla naszych klientów.
Budowa Pod Klucz Co oznacza?
Budowa w formule "pod klucz" obejmuje cały proces budowy. Mowa tu o wszelkich pracach budowlanych, włączając w to budowę od fundamentów, instalacje, wykończenie wnętrz, po ostateczne oddanie budynku w pełni wykończonego i gotowego do zamieszkania lub użytkowania. Inwestor dostarcza gotowy projekt budynku, a nasza firma zajmuje się wykonywaniem wszystkich prac budowlanych zgodnie z tym projektem. To rozwiązanie daje klientom pełną kontrolę nad projektem, jednocześnie pozwalając  wykorzystać doświadczenie firmy wykonawczej. Inwestor nie musi się martwić organizacją materiałów i brygad roboczych.

Budowa w Formule Zaprojektuj i Wybuduj Co oznacza?
Budowa "Pod Klucz" to kompleksowa usługa, która obejmuje cały proces inwestycyjny od etapu koncepcji po przez wykonanie projektu oraz budowę do stanu gotowego do użytkowania. Oznacza to, że nasza firma  projektuje budynek, zajmuje się wszelkimi uzgodnieniami i formalnościami i pracami budowlanymi, włączając w to budowę od fundamentów, instalacje, wykończenie wnętrz, po ostateczne oddanie budynku w pełni wykończonego i gotowego do zamieszkania lub użytkowania. W tej formule Inwestor musi zapewnić tylko działkę (teren budowy) oraz zatwierdzić wybraną koncepcję (projekt) budynku.  Wszystkie pozostałe etapy łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę zobowiązany jest wykonać wykonawca.

Obie Formy Prowadzenia Budowy jakie niosą korzyści ?
 1. Oba podejścia zapewniają klientom kompleksową obsługę, co eliminuje konieczność koordynowania wielu podwykonawców i skraca czas realizacji projektu.
2. Oszczędność Czasu: Dzięki jednemu dostawcy usług, projekt budowlany może być zrealizowany szybciej, co zmniejsza koszty i pozwala na szybsze rozpoczęcie korzystania z budynku. Jako firma realizująca wiele projektów w jednym czasie mamy stały dostęp do sprawdzonych fachowców z różnych branż.
3. Mniejszy Stres: Klienci mogą pozostawić cały proces budowlany w naszych rękach, co eliminuje stres związany z zarządzaniem i nadzorem nad pracami oraz zwalnia z konieczności użerania się z nierzetelnymi i nieterminowymi fachowcami.
4. Zmniejszenie Kosztów: Dzięki naszemu doświadczeniu i efektywności możemy zaoferować konkurencyjne ceny oraz optymalizować koszty budowy. Jako profesjonaliści w sposób ciągły wykonujący kolejne budowy mamy dostęp do znacznych rabatów w stosunku do cen detalicznych materiałów. Ze względu na możliwość realizacji większych zamówień część materiałów ściągamy prosto od producentów.
5. Gwarancja Jakości: Jako legalnie działająca firma z doświadczeniem w branży budowlanej, zapewniamy najwyższą jakość wykonania prac oraz gwarancję na wykonane prace.
Nasza firma oferuje klientom nie tylko budowę "Pod Klucz", ale także formułę "Zaprojektuj i Wybuduj", dostosowując się do indywidualnych potrzeb inwestora. Bez względu na wybraną formę, gwarantujemy kompleksową obsługę, efektywność, oraz konkurencyjne ceny. Dzięki temu inwestorzy mogą cieszyć się mniejszym stresem, oszczędnością czasu i kosztów oraz pewnością, że ich projekt zostanie zrealizowany profesjonalnie, z dbałością o najwyższą jakość. Zamawiając usługę u nas zapewniasz sobie spokój w trakcie realizacji budowy oraz  na długie lata po jej ukończeniu.

Jeżeli planujesz budowę domu, garażu, budynku rolnego, produkcyjnego lub usługowego w okolicach miejscowości: Toruń, Lipno, Golub-Dobrzyń to jesteś w dobrym miejscu.

Skontaktuj się z nami:
Budowa domów w Toruniu i regionie na podstawie projektu Klienta lub zaproponowanego przez nas.
Dane kontaktowe:  Monolit Michał Niewiadomski 
Telefon: 506 342 451
 Email:  m.niewiadomski@monolitmn.pl 
www.monolitmn.pl


Obszar działania firmy

Działamy lokalnie głównie na terenie powiatów: toruński, lipnowski golubski. 
Zakres terenowy świadczenia usług został podzielony na 2 strefy:

Strefa A - obszar na terenie którego nie doliczamy kosztów dojazdu (kolor czerwony):
Obejmuje tereny wokół miast i miejscowości: Toruń, Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Brzozówka, Głogowo, Osiek nad Wisłą, Złotoria, Zawieś Wielka, Wielka Nieszawka , Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin, Zbójno, Bobrowniki, Chrostkowo, Kikół, Lipno, Tłuchowo, Wielgie, Dobrzyń nad Wisłą, Skępe, Lipno, Mochowo,

Strefa B - obszar na terenie którego świadczymy tylko usługi inżynierskie - nie świadczymy usług budowy budynków.


Szukaj